| Part Number | STK6012BP-22-5V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 777890 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STK6012BP-22-5V PLCC-4.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STK6012BP-22-5V |
| Datasheet download |
| Part Number | STK6012BP-22-5V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | PLCC-4.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STK6012BP-22-5V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STK6012BP-22-5V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SN74ABT2241DBR TI New Original Download PDF datasheet for SN74ABT2241DBR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PK55GB80 Original Package New Original Download PDF datasheet for PK55GB80.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PESD5V0S1UB SMD New Original Download PDF datasheet for PESD5V0S1UB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4466DY-T1 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI4466DY-T1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPX1117M3-L-5-0/TR SOT-22.. New Original Download PDF datasheet for SPX1117M3-L-5-0/TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SUD50N03-09P DPAK(T.. New Original Download PDF datasheet for SUD50N03-09P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S2060D QFP New Original Download PDF datasheet for S2060D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RTM560-266R SOP New Original Download PDF datasheet for RTM560-266R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI9934DY-T1 SOP8 New Original Download PDF datasheet for SI9934DY-T1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HC808AN DIP-20.. New Original Download PDF datasheet for SN74HC808AN.pdf |