| Part Number | STK6012P22-5V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 176810 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STK6012P22-5V PLCC-4.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STK6012P22-5V |
| Datasheet download |
| Part Number | STK6012P22-5V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | PLCC-4.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STK6012P22-5V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STK6012P22-5V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SPN6562S26RGB TSMT6 New Original Download PDF datasheet for SPN6562S26RGB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PMB8753SV2.04 QFN New Original Download PDF datasheet for PMB8753SV2.04.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN65LBC173DR SOP-16 New Original Download PDF datasheet for SN65LBC173DR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SM712GX040000-BA BGA New Original Download PDF datasheet for SM712GX040000-BA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI8462BB-B-IS1 SOP16 New Original Download PDF datasheet for SI8462BB-B-IS1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI5C16244A TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for PI5C16244A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R1161D181B-TR-F SON-6 New Original Download PDF datasheet for R1161D181B-TR-F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QDSP-2173-J2 DIP New Original Download PDF datasheet for QDSP-2173-J2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9808-33CX SOT-89 New Original Download PDF datasheet for RT9808-33CX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP8K1FU6TB SOP8 New Original Download PDF datasheet for SP8K1FU6TB.pdf |