| Part Number | STM32F101R6T6A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 338950 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STM32F101R6T6A LQFP-6.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STM32F101R6T6A |
| Datasheet download |
| Part Number | STM32F101R6T6A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LQFP-6.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STM32F101R6T6A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STM32F101R6T6A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | RT9178-27CB SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for RT9178-27CB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9263CCX5 SOT-89 New Original Download PDF datasheet for RT9263CCX5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HCT573SNR SOIC20.. New Original Download PDF datasheet for SN74HCT573SNR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P7907NA1TVA05R2 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for P7907NA1TVA05R2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AHC540PWRG4 TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for SN74AHC540PWRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PTZ6.2B SOD106 New Original Download PDF datasheet for PTZ6.2B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS7141CL-2A SMD-8 New Original Download PDF datasheet for PS7141CL-2A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RL86 SOP8 New Original Download PDF datasheet for RL86.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RClamp0508M MSOP-1.. New Original Download PDF datasheet for RClamp0508M.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAFEA2G44AA0F00R14 SMD New Original Download PDF datasheet for SAFEA2G44AA0F00R14.pdf |