| Part Number | STM4800A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 548140 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STM4800A SOIC-8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STM4800A |
| Datasheet download |
| Part Number | STM4800A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOIC-8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STM4800A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STM4800A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | T2XO QFN New Original Download PDF datasheet for T2XO.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SR1761DCA4 TSSOP3.. New Original Download PDF datasheet for SR1761DCA4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMD1206P020TF/24 SMD New Original Download PDF datasheet for SMD1206P020TF/24.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC924I SMD-8 New Original Download PDF datasheet for PC924I.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SGM809-JXN3/TR SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for SGM809-JXN3/TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP0504BAHT SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for SP0504BAHT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SG2001-1.8XN5/TR SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for SG2001-1.8XN5/TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS367ANSRG4 SOP-16 New Original Download PDF datasheet for SN74LS367ANSRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R451.125 FUSES New Original Download PDF datasheet for R451.125.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LC74APWRG4 TSSOP1.. New Original Download PDF datasheet for SN74LC74APWRG4.pdf |