| Part Number | STM4884A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 561880 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STM4884A SOIC-8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STM4884A |
| Datasheet download |
| Part Number | STM4884A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOIC-8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STM4884A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STM4884A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | OPA2337PAG4 DIP8 New Original Download PDF datasheet for OPA2337PAG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN54LS374J CDIP New Original Download PDF datasheet for SN54LS374J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SCX6B48AEI/VF8 QFP New Original Download PDF datasheet for SCX6B48AEI/VF8.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC64031FN PLCC-2.. New Original Download PDF datasheet for SC64031FN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PEB2091NV4.3 O-NEW .. New Original Download PDF datasheet for PEB2091NV4.3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC97317-IBY/VUL QFP New Original Download PDF datasheet for PC97317-IBY/VUL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC1102CS.TR SOP14 New Original Download PDF datasheet for SC1102CS.TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STTA6006TV2 Original Package New Original Download PDF datasheet for STTA6006TV2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S3C2450XH-40 BGA New Original Download PDF datasheet for S3C2450XH-40.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RTS8503B-21B QFP New Original Download PDF datasheet for RTS8503B-21B.pdf |