| Part Number | STM6913A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 358350 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STM6913A SOIC-8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STM6913A |
| Datasheet download |
| Part Number | STM6913A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOIC-8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STM6913A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STM6913A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SNJ54ALS38BJ CDIP-1.. New Original Download PDF datasheet for SNJ54ALS38BJ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SGM4992YDA14 QFN New Original Download PDF datasheet for SGM4992YDA14.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ALS27NS SOP-5... New Original Download PDF datasheet for SN74ALS27NS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PQ1CZ1TJ000H SOT252.. New Original Download PDF datasheet for PQ1CZ1TJ000H.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI1033X-T1-E3 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for SI1033X-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PD8116A TSSOP New Original Download PDF datasheet for PD8116A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SCA610-C2GH1A SOP8金脚 New Original Download PDF datasheet for SCA610-C2GH1A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OZ9967SN-B-0-TR SSOP28 New Original Download PDF datasheet for OZ9967SN-B-0-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA678AP DIP New Original Download PDF datasheet for OPA678AP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI9945EY-T1-E3 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI9945EY-T1-E3.pdf |