| Part Number | STM6920A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 248710 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STM6920A SOP-8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STM6920A |
| Datasheet download |
| Part Number | STM6920A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP-8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STM6920A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STM6920A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | RH5RA33AA SOT-89 New Original Download PDF datasheet for RH5RA33AA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMBZ5957B DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMBZ5957B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SM4T24CA-TR DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SM4T24CA-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HC164DRG4 SOP-14 New Original Download PDF datasheet for SN74HC164DRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16F76T-I/ML QFN New Original Download PDF datasheet for PIC16F76T-I/ML.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RF9936 SSOP-2.. New Original Download PDF datasheet for RF9936.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMCJ43CA-13-F DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMCJ43CA-13-F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SIL9132CBU BGA New Original Download PDF datasheet for SIL9132CBU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P481C03 Original Package New Original Download PDF datasheet for P481C03.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCA9519PW TSSOP2.. New Original Download PDF datasheet for PCA9519PW.pdf |