| Part Number | STM8450A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 105690 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STM8450A SO8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STM8450A |
| Datasheet download |
| Part Number | STM8450A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SO8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STM8450A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STM8450A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PC419Z SOP-4 New Original Download PDF datasheet for PC419Z.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC1205HS SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SC1205HS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QMV68AD1 DIP New Original Download PDF datasheet for QMV68AD1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC2516MLTR Original Package New Original Download PDF datasheet for SC2516MLTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SCN68562C4A52 PLCC New Original Download PDF datasheet for SCN68562C4A52.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SH367003X-AAG TSSOP1.. New Original Download PDF datasheet for SH367003X-AAG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI9948DY SOP8 New Original Download PDF datasheet for SI9948DY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAK-C515C-8EM QFP80 New Original Download PDF datasheet for SAK-C515C-8EM.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RB080L-30 SOD-10.. New Original Download PDF datasheet for RB080L-30.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PDZ2.7B SOD323 New Original Download PDF datasheet for PDZ2.7B.pdf |