| Part Number | STPR120A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 403240 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STPR120A SMA New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STPR120A |
| Datasheet download |
| Part Number | STPR120A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SMA |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STPR120A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STPR120A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | RT9284A-20GJ6 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for RT9284A-20GJ6.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SUD15N15-95-E3 Original Package New Original Download PDF datasheet for SUD15N15-95-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4413ADY SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI4413ADY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T7805CT TO-220 New Original Download PDF datasheet for T7805CT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPB625 5MM New Original Download PDF datasheet for OPB625.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SG-8002DC100MPHC DIP-4 New Original Download PDF datasheet for SG-8002DC100MPHC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STK14C88-3N45 SOP New Original Download PDF datasheet for STK14C88-3N45.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SED1278F1L QFP100 New Original Download PDF datasheet for SED1278F1L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI5V3310E SSOP New Original Download PDF datasheet for PI5V3310E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P303IFsZPH TIBB New Original Download PDF datasheet for P303IFsZPH.pdf |