| Part Number | STRG5623A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 829510 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STRG5623A ZSIP5 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STRG5623A |
| Datasheet download |
| Part Number | STRG5623A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | ZSIP5 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STRG5623A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STRG5623A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PCA1318P DIP40 New Original Download PDF datasheet for PCA1318P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PHB83NQ03LT SOT404.. New Original Download PDF datasheet for PHB83NQ03LT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PXT3906 SOT-89 New Original Download PDF datasheet for PXT3906.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ABT244 SSOP20 New Original Download PDF datasheet for SN74ABT244.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S1MB-13 SMB New Original Download PDF datasheet for S1MB-13.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TA75902FB SOP14 New Original Download PDF datasheet for TA75902FB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMJ320C26BGBM5962-8861903XA PGA New Original Download PDF datasheet for SMJ320C26BGBM5962-8861903XA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S9018M-H SOT23 New Original Download PDF datasheet for S9018M-H.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HC4851QDRQ1 TIBB New Original Download PDF datasheet for SN74HC4851QDRQ1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SLG8SP550V QFN New Original Download PDF datasheet for SLG8SP550V.pdf |