| Part Number | STT3PF20V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 418110 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STT3PF20V SOT-16.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STT3PF20V |
| Datasheet download |
| Part Number | STT3PF20V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT-16.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STT3PF20V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STT3PF20V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SN74F138NSRG4 SOP-16 New Original Download PDF datasheet for SN74F138NSRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4884DY-T1-E3 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI4884DY-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAB-C161CS-LF QFP New Original Download PDF datasheet for SAB-C161CS-LF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMCJ18CA-TR DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMCJ18CA-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74FB2033ARC QFP52 New Original Download PDF datasheet for SN74FB2033ARC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP805TCN SOP8 New Original Download PDF datasheet for SP805TCN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PA0277NL SMD New Original Download PDF datasheet for PA0277NL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RU82566DC BGA New Original Download PDF datasheet for RU82566DC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SS566AT SOT-89 New Original Download PDF datasheet for SS566AT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STM32F102C8T6 LQFP48 New Original Download PDF datasheet for STM32F102C8T6.pdf |