| Part Number | STT818A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 254220 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STT818A SOT163 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STT818A |
| Datasheet download |
| Part Number | STT818A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT163 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STT818A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STT818A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PC815 DIP14 New Original Download PDF datasheet for PC815.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HC245NSRG4 SOP-20 New Original Download PDF datasheet for SN74HC245NSRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SDVNIHHSM-1024 TSSOP4.. New Original Download PDF datasheet for SDVNIHHSM-1024.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ABTH16245DGGR TSSOP4.. New Original Download PDF datasheet for SN74ABTH16245DGGR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ALS154NT DIP24 New Original Download PDF datasheet for SN74ALS154NT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SM12.TC SOT-23 New Original Download PDF datasheet for SM12.TC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAA7329HL QFP New Original Download PDF datasheet for SAA7329HL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN75189D SOP-14 New Original Download PDF datasheet for SN75189D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA2237UA/2K5E4 SOP8 New Original Download PDF datasheet for OPA2237UA/2K5E4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC189YSKTRT SOT23 New Original Download PDF datasheet for SC189YSKTRT.pdf |