| Part Number | STU456A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 187310 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STU456A TO-252 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STU456A |
| Datasheet download |
| Part Number | STU456A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-252 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STU456A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STU456A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SN74HC138PWRG4 TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for SN74HC138PWRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SCA74934EF2 SOP New Original Download PDF datasheet for SCA74934EF2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI3008 TSSOP1.. New Original Download PDF datasheet for SI3008.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI5C3383QE SSOP New Original Download PDF datasheet for PI5C3383QE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SRA2203S SOT-23 New Original Download PDF datasheet for SRA2203S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN8P1708X048 SMD New Original Download PDF datasheet for SN8P1708X048.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RXEF160 DIP New Original Download PDF datasheet for RXEF160.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RLR4004 SMA New Original Download PDF datasheet for RLR4004.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ54F14J CDIP New Original Download PDF datasheet for SNJ54F14J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S29PL032J70BFI12 BGA New Original Download PDF datasheet for S29PL032J70BFI12.pdf |