| Part Number | STU65B8-P6KE180A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 349200 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STU65B8-P6KE180A SMB New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STU65B8-P6KE180A |
| Datasheet download |
| Part Number | STU65B8-P6KE180A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SMB |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STU65B8-P6KE180A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STU65B8-P6KE180A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PVT412S-T SOP New Original Download PDF datasheet for PVT412S-T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PAQ50S48-3R3/B Original Package New Original Download PDF datasheet for PAQ50S48-3R3/B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PE-67585 SOP-20 New Original Download PDF datasheet for PE-67585.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMBZ5928B DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMBZ5928B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S80809CNNB SC-82A.. New Original Download PDF datasheet for S80809CNNB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN75179BDRG4 SOP8 New Original Download PDF datasheet for SN75179BDRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI6CV304L Original Package New Original Download PDF datasheet for PI6CV304L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S29PL064J55BFI120 FBGA New Original Download PDF datasheet for S29PL064J55BFI120.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PE4251 MSOP-8 New Original Download PDF datasheet for PE4251.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T6818 SOP14 New Original Download PDF datasheet for T6818.pdf |