| Part Number | STU65G0-P6KE400A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 699160 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STU65G0-P6KE400A SMB New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STU65G0-P6KE400A |
| Datasheet download |
| Part Number | STU65G0-P6KE400A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SMB |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STU65G0-P6KE400A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STU65G0-P6KE400A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SCIMX31LCVMF4CR2 FREESC.. New Original Download PDF datasheet for SCIMX31LCVMF4CR2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS109AFK LCC New Original Download PDF datasheet for SN74LS109AFK.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R1224N102H-TR-FE SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for R1224N102H-TR-FE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN75C1168N DIP-16 New Original Download PDF datasheet for SN75C1168N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4430BDY SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI4430BDY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PF500-360 Original Package New Original Download PDF datasheet for PF500-360.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R96MFX DIP New Original Download PDF datasheet for R96MFX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STPR1620CG-TR TO-263 New Original Download PDF datasheet for STPR1620CG-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMDJ64CA DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMDJ64CA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI6C2308A-1HL TSOP New Original Download PDF datasheet for PI6C2308A-1HL.pdf |