| Part Number | STU65G4-P6KE440A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 126750 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STU65G4-P6KE440A SMB New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STU65G4-P6KE440A |
| Datasheet download |
| Part Number | STU65G4-P6KE440A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SMB |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STU65G4-P6KE440A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STU65G4-P6KE440A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PXA255A0C400 BGA New Original Download PDF datasheet for PXA255A0C400.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI7923DN-T1-E3 QFN8 New Original Download PDF datasheet for SI7923DN-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R8J66612A04BG#RFOS BGA New Original Download PDF datasheet for R8J66612A04BG#RFOS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SG6846CLSZ Original Package New Original Download PDF datasheet for SG6846CLSZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PWB27007182 Original Package New Original Download PDF datasheet for PWB27007182.pdf |
|
PART ELECTRONICS | Q6040K7 TO-3P New Original Download PDF datasheet for Q6040K7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RN2102 SOT-52.. New Original Download PDF datasheet for RN2102.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVT573DBR TI New Original Download PDF datasheet for SN74LVT573DBR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OZ960GN-B1-0-TR SOP New Original Download PDF datasheet for OZ960GN-B1-0-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMB10J5.0CA DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMB10J5.0CA.pdf |