| Part Number | STV5730A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 880780 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STV5730A SOP-28 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STV5730A |
| Datasheet download |
| Part Number | STV5730A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP-28 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STV5730A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STV5730A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | S1BB-13 SMC New Original Download PDF datasheet for S1BB-13.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PML016B QFP New Original Download PDF datasheet for PML016B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SD7218AP DIP-28 New Original Download PDF datasheet for SD7218AP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OP400AY/883C CDIP-1.. New Original Download PDF datasheet for OP400AY/883C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PEB2054NV1.0 PLCC44 New Original Download PDF datasheet for PEB2054NV1.0.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCM1742E SSOP16 New Original Download PDF datasheet for PCM1742E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TC1-1T+ Original Package New Original Download PDF datasheet for TC1-1T+.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PVI1050 DIP-6 New Original Download PDF datasheet for PVI1050.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVC821ADGVRG4 TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for SN74LVC821ADGVRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PST7046MT MMP-3 New Original Download PDF datasheet for PST7046MT.pdf |