| Part Number | STV6410A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 812010 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STV6410A QFP24 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STV6410A |
| Datasheet download |
| Part Number | STV6410A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFP24 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STV6410A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STV6410A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SKB50/02A3 Original Package New Original Download PDF datasheet for SKB50/02A3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMCJ120A-TR DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMCJ120A-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TB1267FG QFP New Original Download PDF datasheet for TB1267FG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ54HC00J CDIP14 New Original Download PDF datasheet for SNJ54HC00J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T5232FL2 QFP New Original Download PDF datasheet for T5232FL2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AS257 SOP16 New Original Download PDF datasheet for SN74AS257.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN65LVDS391D TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for SN65LVDS391D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74BCT2827CNT DIP/24 New Original Download PDF datasheet for SN74BCT2827CNT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST3906 SOT23 New Original Download PDF datasheet for SST3906.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SB450/218S4PASA13G BGA New Original Download PDF datasheet for SB450/218S4PASA13G.pdf |