| Part Number | STV6411A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 409920 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STV6411A QFP-64 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STV6411A |
| Datasheet download |
| Part Number | STV6411A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFP-64 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STV6411A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STV6411A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PC3Q41 SOP16 New Original Download PDF datasheet for PC3Q41.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4210-D-GMR QFN New Original Download PDF datasheet for SI4210-D-GMR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PW131A-20QL PIXELW.. New Original Download PDF datasheet for PW131A-20QL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT2308-S SOP8 New Original Download PDF datasheet for PT2308-S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SFP830 TO-220 New Original Download PDF datasheet for SFP830.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PALCE20V8H-25PI DIP New Original Download PDF datasheet for PALCE20V8H-25PI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS221DBRG4 TI New Original Download PDF datasheet for SN74LS221DBRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC414259FT16VA QFP New Original Download PDF datasheet for SC414259FT16VA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OP77GS SOP-8P New Original Download PDF datasheet for OP77GS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCF8575CRGERG4 QFN New Original Download PDF datasheet for PCF8575CRGERG4.pdf |