| Part Number | STV6433A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 308250 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STV6433A SOP-8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STV6433A |
| Datasheet download |
| Part Number | STV6433A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP-8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STV6433A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STV6433A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SAF7730HV/336 TQFP-1.. New Original Download PDF datasheet for SAF7730HV/336.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI2319DS SOT-23 New Original Download PDF datasheet for SI2319DS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STPS3045CG TO-263 New Original Download PDF datasheet for STPS3045CG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T9030T Original Package New Original Download PDF datasheet for T9030T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S80296SA50 QFP New Original Download PDF datasheet for S80296SA50.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMS7621-006 SOT23 New Original Download PDF datasheet for SMS7621-006.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST37VF040-90-3C-NH PLCC32 New Original Download PDF datasheet for SST37VF040-90-3C-NH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SBF1060CT TO-220.. New Original Download PDF datasheet for SBF1060CT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ST32F100C6T6B QFP48 New Original Download PDF datasheet for ST32F100C6T6B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI1305EDL-T1-E3 SC70-3 New Original Download PDF datasheet for SI1305EDL-T1-E3.pdf |