| Part Number | STV8172A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 238510 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STV8172A ZIP7 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STV8172A |
| Datasheet download |
| Part Number | STV8172A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | ZIP7 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STV8172A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STV8172A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SNJ54S86J CDIP14 New Original Download PDF datasheet for SNJ54S86J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STS1C1S250 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for STS1C1S250.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4852 SOP8 New Original Download PDF datasheet for SI4852.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SLB9635TT1.2 TSSOP New Original Download PDF datasheet for SLB9635TT1.2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P8798 DIP48 New Original Download PDF datasheet for P8798.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RW1E025RP SC70-6 New Original Download PDF datasheet for RW1E025RP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN54LS147J CDIP-1.. New Original Download PDF datasheet for SN54LS147J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SB61L256BS-8 SOP-28 New Original Download PDF datasheet for SB61L256BS-8.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC17LC75608/PT QFP-64 New Original Download PDF datasheet for PIC17LC75608/PT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SM8S28AHE3/2D DO-218.. New Original Download PDF datasheet for SM8S28AHE3/2D.pdf |