| Part Number | STV9380A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 808790 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STV9380A DIP20 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STV9380A |
| Datasheet download |
| Part Number | STV9380A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP20 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STV9380A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STV9380A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | Si2305CDS SOT-23 New Original Download PDF datasheet for Si2305CDS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PMB2920V3.1 SSOP-2.. New Original Download PDF datasheet for PMB2920V3.1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SA8028W QFN24 New Original Download PDF datasheet for SA8028W.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SBR30300CTFP TO-220.. New Original Download PDF datasheet for SBR30300CTFP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMAJ100CA DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMAJ100CA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP241CCT-L SOP-28 New Original Download PDF datasheet for SP241CCT-L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST89E564RD-40-I-NJ PLCC New Original Download PDF datasheet for SST89E564RD-40-I-NJ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PH150S48-12 Original Package New Original Download PDF datasheet for PH150S48-12.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RM5534AD/883B PGA New Original Download PDF datasheet for RM5534AD/883B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PEB55508FV2.1 TQFP New Original Download PDF datasheet for PEB55508FV2.1.pdf |