| Part Number | SVP1808T-105A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 753330 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SVP1808T-105A TO-220 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SVP1808T-105A |
| Datasheet download |
| Part Number | SVP1808T-105A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-220 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SVP1808T-105A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SVP1808T-105A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PMM1015/1 BGA New Original Download PDF datasheet for PMM1015/1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STTH30P03SW TO-3P New Original Download PDF datasheet for STTH30P03SW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SH3100IMLTR QFN-16 New Original Download PDF datasheet for SH3100IMLTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC7241-1A SOP4 New Original Download PDF datasheet for PC7241-1A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TA8445K ZIP New Original Download PDF datasheet for TA8445K.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SY100EL57ZGTR Original Package New Original Download PDF datasheet for SY100EL57ZGTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA129P DIP8 New Original Download PDF datasheet for OPA129P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STC12LE5412AD-35I-SOP-28 SOP-28 New Original Download PDF datasheet for STC12LE5412AD-35I-SOP-28.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP2209EEY TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for SP2209EEY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STFPC311BTR QFP52 New Original Download PDF datasheet for STFPC311BTR.pdf |