| Part Number | SZ6022(5W22V) |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 127300 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SZ6022(5W22V) SMB New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SZ6022(5W22V) |
| Datasheet download |
| Part Number | SZ6022(5W22V) |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SMB |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SZ6022(5W22V) |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SZ6022(5W22V) |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | ST3485ECD SOP-8 New Original Download PDF datasheet for ST3485ECD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMF188A SOD-12.. New Original Download PDF datasheet for SMF188A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PLW0501H-LF-T73 SOD523 New Original Download PDF datasheet for PLW0501H-LF-T73.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STPRA2020CT TO-220 New Original Download PDF datasheet for STPRA2020CT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS175N DIP16 New Original Download PDF datasheet for SN74LS175N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STD1955NL TO251 New Original Download PDF datasheet for STD1955NL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN75C188NSRG4 SOP-14 New Original Download PDF datasheet for SN75C188NSRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S750 PLCC-2.. New Original Download PDF datasheet for S750.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPX1521M3-5.0 SOT-22.. New Original Download PDF datasheet for SPX1521M3-5.0.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPX3819M5-L-2-5/TR SOT-23.. New Original Download PDF datasheet for SPX3819M5-L-2-5/TR.pdf |