| Part Number | SZ6030(5W30V) |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 284030 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SZ6030(5W30V) SMB New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SZ6030(5W30V) |
| Datasheet download |
| Part Number | SZ6030(5W30V) |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SMB |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SZ6030(5W30V) |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SZ6030(5W30V) |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SP3249EEA SSOP New Original Download PDF datasheet for SP3249EEA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST39VF800A TSSOP New Original Download PDF datasheet for SST39VF800A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S25FL040AOLMFI001 SOIC8 New Original Download PDF datasheet for S25FL040AOLMFI001.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RS307 RS2 New Original Download PDF datasheet for RS307.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCTB116/E SMD New Original Download PDF datasheet for PCTB116/E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMA6J12CA DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMA6J12CA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVC245APW TSSOP2.. New Original Download PDF datasheet for SN74LVC245APW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SBR0220LP-7 O402 New Original Download PDF datasheet for SBR0220LP-7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SK24/SMA DO214A.. New Original Download PDF datasheet for SK24/SMA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RSS125N03-TB SO-8 New Original Download PDF datasheet for RSS125N03-TB.pdf |