| Part Number | SZ60B5(5W150V) |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 301930 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SZ60B5(5W150V) SMB New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SZ60B5(5W150V) |
| Datasheet download |
| Part Number | SZ60B5(5W150V) |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SMB |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SZ60B5(5W150V) |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SZ60B5(5W150V) |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SP4425CU MSOP-1.. New Original Download PDF datasheet for SP4425CU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PST7021MT-R MMP-3A New Original Download PDF datasheet for PST7021MT-R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OP413FSZ-REEL7 SOP New Original Download PDF datasheet for OP413FSZ-REEL7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC18LF4585-I/P DIP-40 New Original Download PDF datasheet for PIC18LF4585-I/P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN043AB23PGEG4 QFP New Original Download PDF datasheet for SN043AB23PGEG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC30C-120 Original Package New Original Download PDF datasheet for SC30C-120.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AHC244N TIBB New Original Download PDF datasheet for SN74AHC244N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RSS065N03 SOP8 New Original Download PDF datasheet for RSS065N03.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STPS1545CG-TR TO263 New Original Download PDF datasheet for STPS1545CG-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S29GL128M11TFIR20 TSOP New Original Download PDF datasheet for S29GL128M11TFIR20.pdf |