| Part Number | SZTM-824A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 700240 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SZTM-824A SOP28 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SZTM-824A |
| Datasheet download |
| Part Number | SZTM-824A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP28 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SZTM-824A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SZTM-824A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SC631 QFN New Original Download PDF datasheet for SC631.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PSD311-B-15L PLCC New Original Download PDF datasheet for PSD311-B-15L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OZ27C10LN-B-O-TR QFN New Original Download PDF datasheet for OZ27C10LN-B-O-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMS7621-001 SOT23 New Original Download PDF datasheet for SMS7621-001.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PLL611-287SC-A4-L SOP8 New Original Download PDF datasheet for PLL611-287SC-A4-L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PGA2500IDBG4 SSOP28 New Original Download PDF datasheet for PGA2500IDBG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SG8002CA SMD New Original Download PDF datasheet for SG8002CA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PJ78M05 TO-252 New Original Download PDF datasheet for PJ78M05.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SA590N DIP New Original Download PDF datasheet for SA590N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OSRAM2148415 SOP20 New Original Download PDF datasheet for OSRAM2148415.pdf |