| Part Number | T1320A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 289760 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | T1320A QFN New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | T1320A |
| Datasheet download |
| Part Number | T1320A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFN |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-T1320A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-T1320A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PIC18F67J10-I/PT TQFP64 New Original Download PDF datasheet for PIC18F67J10-I/PT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SR10L45CTF TO-220 New Original Download PDF datasheet for SR10L45CTF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SY2147H-3 DIP18 New Original Download PDF datasheet for SY2147H-3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SUD50P04-15 TO-252 New Original Download PDF datasheet for SUD50P04-15.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HCT74M SOP New Original Download PDF datasheet for SN74HCT74M.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SG9884A-110 LQFP-8.. New Original Download PDF datasheet for SG9884A-110.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP1485ECP-L Original Package New Original Download PDF datasheet for SP1485ECP-L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN7474N DIP New Original Download PDF datasheet for SN7474N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC370772DWE SOP24 New Original Download PDF datasheet for PC370772DWE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P4SMA6.8A-E3 DO214A.. New Original Download PDF datasheet for P4SMA6.8A-E3.pdf |