| Part Number | T15M256A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 890760 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | T15M256A SOJ-32 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | T15M256A |
| Datasheet download |
| Part Number | T15M256A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOJ-32 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-T15M256A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-T15M256A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SN74ALVCH245PWR TSSOP New Original Download PDF datasheet for SN74ALVCH245PWR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SYM3012D-L6 DIP18 New Original Download PDF datasheet for SYM3012D-L6.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PDC20230C QFP New Original Download PDF datasheet for PDC20230C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI3A125CX SC70 New Original Download PDF datasheet for PI3A125CX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P87C554SFAA PLCC-6.. New Original Download PDF datasheet for P87C554SFAA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S4E-L2-5V DIP New Original Download PDF datasheet for S4E-L2-5V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RD5.6S-T1 Original Package New Original Download PDF datasheet for RD5.6S-T1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HCT139PWRG4 TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for SN74HCT139PWRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SH67P33CX TSSOP New Original Download PDF datasheet for SH67P33CX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AC86PWR TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for SN74AC86PWR.pdf |