| Part Number | T3006-01A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 464400 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | T3006-01A Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | T3006-01A |
| Datasheet download |
| Part Number | T3006-01A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-T3006-01A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-T3006-01A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PC28F640P30T85 BGA New Original Download PDF datasheet for PC28F640P30T85.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4276DY-T1-E3 SOP8 New Original Download PDF datasheet for SI4276DY-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ54HC109FK LCC New Original Download PDF datasheet for SNJ54HC109FK.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS251N TIBB New Original Download PDF datasheet for SN74LS251N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SRV05-4.TC SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for SRV05-4.TC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP207HCA/TR SSOP-2.. New Original Download PDF datasheet for SP207HCA/TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SGA2186 SMT-86 New Original Download PDF datasheet for SGA2186.pdf |
|
PART ELECTRONICS | REG710NA-3/3K SMD6 New Original Download PDF datasheet for REG710NA-3/3K.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC79090P Original Package New Original Download PDF datasheet for SC79090P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S29AL032D90TFI000 TSOP40 New Original Download PDF datasheet for S29AL032D90TFI000.pdf |