| Part Number | T411A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 160420 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | T411A SOP8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | T411A |
| Datasheet download |
| Part Number | T411A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-T411A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-T411A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SP202EEN-L/TR SOP16 New Original Download PDF datasheet for SP202EEN-L/TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RF5C62-E2 SOP18 New Original Download PDF datasheet for RF5C62-E2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ST7980 DFN-8 New Original Download PDF datasheet for ST7980.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST39SF512-70-4C-WH TSOP New Original Download PDF datasheet for SST39SF512-70-4C-WH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P1703BDG TO-252 New Original Download PDF datasheet for P1703BDG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PSD303-A-20L PLCC New Original Download PDF datasheet for PSD303-A-20L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P6KE91A TVS管 New Original Download PDF datasheet for P6KE91A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16F1826-I/SO SOIC-1.. New Original Download PDF datasheet for PIC16F1826-I/SO.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST113-T1 SOT-23 New Original Download PDF datasheet for SST113-T1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SOMC-2001-10K SOP20 New Original Download PDF datasheet for SOMC-2001-10K.pdf |