| Part Number | T491B226M016AT(22UF16V) |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 748490 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | T491B226M016AT(22UF16V) Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | T491B226M016AT(22UF16V) |
| Datasheet download |
| Part Number | T491B226M016AT(22UF16V) |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-T491B226M016AT(22UF16V) |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-T491B226M016AT(22UF16V) |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | RT9261-27PX SOT89 New Original Download PDF datasheet for RT9261-27PX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PAH50S48-12 Original Package New Original Download PDF datasheet for PAH50S48-12.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PML010A SOP New Original Download PDF datasheet for PML010A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMBJ20CA-E3 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMBJ20CA-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SiR422DP-T1-E3 QFN8 New Original Download PDF datasheet for SiR422DP-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R1114D151D-TR-FA SON161.. New Original Download PDF datasheet for R1114D151D-TR-FA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS2134CD-G QFP New Original Download PDF datasheet for PS2134CD-G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP232AET-L/TR WSOP-1.. New Original Download PDF datasheet for SP232AET-L/TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT7M7825LTAEX SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for PT7M7825LTAEX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ54ALS157AFK SMD New Original Download PDF datasheet for SNJ54ALS157AFK.pdf |