| Part Number | T500MA.250V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 566500 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | T500MA.250V Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | T500MA.250V |
| Datasheet download |
| Part Number | T500MA.250V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-T500MA.250V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-T500MA.250V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SN74LS151NSR TI New Original Download PDF datasheet for SN74LS151NSR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI74STX1G02TX SOT-15.. New Original Download PDF datasheet for PI74STX1G02TX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SIQ9945ADY-T1-E3 SOP8 New Original Download PDF datasheet for SIQ9945ADY-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SF20BG DO-15 New Original Download PDF datasheet for SF20BG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SIS5598 BGA New Original Download PDF datasheet for SIS5598.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STU600S TO/252 New Original Download PDF datasheet for STU600S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16F76-I/SO SOP28 New Original Download PDF datasheet for PIC16F76-I/SO.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PSB6973ELV1.3-G BGA New Original Download PDF datasheet for PSB6973ELV1.3-G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P2504BTG TO-220 New Original Download PDF datasheet for P2504BTG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SY100S839VZC SOP-7... New Original Download PDF datasheet for SY100S839VZC.pdf |