| Part Number | T65550A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 349800 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | T65550A TQFP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | T65550A |
| Datasheet download |
| Part Number | T65550A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TQFP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-T65550A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-T65550A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | R5323K013B-TR DFN6 New Original Download PDF datasheet for R5323K013B-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SG109T CAN-3 New Original Download PDF datasheet for SG109T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS7241H-1A SOP-4 New Original Download PDF datasheet for PS7241H-1A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P80C6521BA PLCC-4.. New Original Download PDF datasheet for P80C6521BA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PGA204BU Original Package New Original Download PDF datasheet for PGA204BU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P38AP SOP New Original Download PDF datasheet for P38AP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN65LBC174DG4 SOP New Original Download PDF datasheet for SN65LBC174DG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVC139APWRG4 TI New Original Download PDF datasheet for SN74LVC139APWRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R5F212L4SN510FP QFP New Original Download PDF datasheet for R5F212L4SN510FP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SSM2142P DIP-8 New Original Download PDF datasheet for SSM2142P.pdf |