| Part Number | UZ1086-3.3V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 801870 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | UZ1086-3.3V TO-263 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | UZ1086-3.3V |
| Datasheet download |
| Part Number | UZ1086-3.3V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-263 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-UZ1086-3.3V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-UZ1086-3.3V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TLV2782CDGKR MSSOP New Original Download PDF datasheet for TLV2782CDGKR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPS77930DGKR TIBB New Original Download PDF datasheet for TPS77930DGKR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPA6020A2RGWT QFN New Original Download PDF datasheet for TPA6020A2RGWT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TS5304DCP TO252 New Original Download PDF datasheet for TS5304DCP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VPHG3355 SOT23 New Original Download PDF datasheet for VPHG3355.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TYZ345.1 SOP New Original Download PDF datasheet for TYZ345.1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPC8209 SOP8 New Original Download PDF datasheet for TPC8209.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VI-JNF-CY Original Package New Original Download PDF datasheet for VI-JNF-CY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | Z8F081ASJ0-20EC SO28L New Original Download PDF datasheet for Z8F081ASJ0-20EC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPS2115APWR TSSOP8 New Original Download PDF datasheet for TPS2115APWR.pdf |