| Part Number | V300A12C500A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 566530 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | V300A12C500A Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | V300A12C500A |
| Datasheet download |
| Part Number | V300A12C500A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-V300A12C500A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-V300A12C500A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TLC7628CDWR SOP-20 New Original Download PDF datasheet for TLC7628CDWR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XC61AC4102PR SOT89 New Original Download PDF datasheet for XC61AC4102PR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLV2775IDRG4 SOIC16 New Original Download PDF datasheet for TLV2775IDRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TCC730E QFP208 New Original Download PDF datasheet for TCC730E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | X8000QI QFN New Original Download PDF datasheet for X8000QI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | X5045ZI SOP8 New Original Download PDF datasheet for X5045ZI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UPG154TB-E3 SOT-36.. New Original Download PDF datasheet for UPG154TB-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | W520230 SOP14 New Original Download PDF datasheet for W520230.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UPA804TC-T1-A SC70 P.. New Original Download PDF datasheet for UPA804TC-T1-A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLC2264AIPWRG4 TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for TLC2264AIPWRG4.pdf |