| Part Number | V48A28C500A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 779300 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | V48A28C500A Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | V48A28C500A |
| Datasheet download |
| Part Number | V48A28C500A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-V48A28C500A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-V48A28C500A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TL5001CD SOP8 New Original Download PDF datasheet for TL5001CD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | W25P16VSIG SOP8(宽.. New Original Download PDF datasheet for W25P16VSIG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UTC7808 TO-220 New Original Download PDF datasheet for UTC7808.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XC6367D105MR SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for XC6367D105MR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TIBPAL16L8-7CFN PLCC20 New Original Download PDF datasheet for TIBPAL16L8-7CFN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TQ7622 SSOP New Original Download PDF datasheet for TQ7622.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLC7524NSR SOP5.2 New Original Download PDF datasheet for TLC7524NSR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | W20NM60 TO-3P New Original Download PDF datasheet for W20NM60.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XRT8001IP DIP New Original Download PDF datasheet for XRT8001IP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TL16C550DPT LQFP48 New Original Download PDF datasheet for TL16C550DPT.pdf |