| Part Number | V48B5H200A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 296340 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | V48B5H200A Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | V48B5H200A |
| Datasheet download |
| Part Number | V48B5H200A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-V48B5H200A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-V48B5H200A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TXS0104EDRG4 SOP14-.. New Original Download PDF datasheet for TXS0104EDRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPC8074 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for TPC8074.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ULN2077B DIP New Original Download PDF datasheet for ULN2077B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLP533 DIP-6 New Original Download PDF datasheet for TLP533.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UPD1093 SOP8 New Original Download PDF datasheet for UPD1093.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UCC3803DTRG4 SOP8 New Original Download PDF datasheet for UCC3803DTRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UPD753016A TQFP80 New Original Download PDF datasheet for UPD753016A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPC6102 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for TPC6102.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TIP145 TO-247 New Original Download PDF datasheet for TIP145.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLV320AIC33IGZR QFN New Original Download PDF datasheet for TLV320AIC33IGZR.pdf |