| Part Number | V48C12C150A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 455630 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | V48C12C150A Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | V48C12C150A |
| Datasheet download |
| Part Number | V48C12C150A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-V48C12C150A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-V48C12C150A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | X9271UPI DIP-18 New Original Download PDF datasheet for X9271UPI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ULQ2004AN DIP16 New Original Download PDF datasheet for ULQ2004AN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLP521-4=TLP521-4GB DIP New Original Download PDF datasheet for TLP521-4=TLP521-4GB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPIC6B259DWRG4 Original Package New Original Download PDF datasheet for TPIC6B259DWRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UC3844ADTR SOP14 New Original Download PDF datasheet for UC3844ADTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TIL191 DIP16 New Original Download PDF datasheet for TIL191.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPS54317RHFRG4 QFN New Original Download PDF datasheet for TPS54317RHFRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TH3147.3 SSOP24 New Original Download PDF datasheet for TH3147.3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPC8017(TE12L.Q) SOP8 P.. New Original Download PDF datasheet for TPC8017(TE12L.Q).pdf |
|
PART ELECTRONICS | XCR3128XL-7VQG100C TQFP New Original Download PDF datasheet for XCR3128XL-7VQG100C.pdf |