| Part Number | V6-A/9V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 756320 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | V6-A/9V Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | V6-A/9V |
| Datasheet download |
| Part Number | V6-A/9V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-V6-A/9V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-V6-A/9V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TEA0675 SDIP24 New Original Download PDF datasheet for TEA0675.pdf |
|
PART ELECTRONICS | W6691CD QFP64 New Original Download PDF datasheet for W6691CD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPC8036-H SOP-8 New Original Download PDF datasheet for TPC8036-H.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLV5613IDWR SOP New Original Download PDF datasheet for TLV5613IDWR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UPD78052GCA07 QFP New Original Download PDF datasheet for UPD78052GCA07.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TDA7056AT SOP-20 New Original Download PDF datasheet for TDA7056AT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | W48S67-02H SSOP New Original Download PDF datasheet for W48S67-02H.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TRS3223IPWR SOP/TS.. New Original Download PDF datasheet for TRS3223IPWR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VT8363 BGA New Original Download PDF datasheet for VT8363.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TC74HC4049 SOP5.2 New Original Download PDF datasheet for TC74HC4049.pdf |