| Part Number | VA7318MFR(2.8V) |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 199510 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | VA7318MFR(2.8V) SOT23 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | VA7318MFR(2.8V) |
| Datasheet download |
| Part Number | VA7318MFR(2.8V) |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT23 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-VA7318MFR(2.8V) |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-VA7318MFR(2.8V) |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TP11SH9AQE SOP New Original Download PDF datasheet for TP11SH9AQE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPS54140QDGQRQ1 MSOP10 New Original Download PDF datasheet for TPS54140QDGQRQ1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XC3142A-5PC84C PLCC New Original Download PDF datasheet for XC3142A-5PC84C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UA7912UC TO-220 New Original Download PDF datasheet for UA7912UC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | Z84C0010PEC DIP New Original Download PDF datasheet for Z84C0010PEC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VLCF4020T-100MR85 SMD New Original Download PDF datasheet for VLCF4020T-100MR85.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TVP5147M1 QFP New Original Download PDF datasheet for TVP5147M1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TSUMU18ER-LF LQFP P.. New Original Download PDF datasheet for TSUMU18ER-LF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TS80C51U2-LIB PLCC New Original Download PDF datasheet for TS80C51U2-LIB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UPC2708T-E3 SOT163 New Original Download PDF datasheet for UPC2708T-E3.pdf |