| Part Number | VB60120C-E3/8W |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 710860 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | VB60120C-E3/8W TO-263 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | VB60120C-E3/8W |
| Datasheet download |
| Part Number | VB60120C-E3/8W |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-263 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-VB60120C-E3/8W |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-VB60120C-E3/8W |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TK71729SCLH SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for TK71729SCLH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLC393ID SOP New Original Download PDF datasheet for TLC393ID.pdf |
|
PART ELECTRONICS | WS1311 QFN New Original Download PDF datasheet for WS1311.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TK71730S SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for TK71730S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | WM8728 SSOP20 New Original Download PDF datasheet for WM8728.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UC3844B DIP8 New Original Download PDF datasheet for UC3844B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TDA8808AT SOP28 New Original Download PDF datasheet for TDA8808AT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XC6VSX475T-1FFG1759I BGA New Original Download PDF datasheet for XC6VSX475T-1FFG1759I.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UPC159A TO-99 New Original Download PDF datasheet for UPC159A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TMS320LF2406APZS TQFP10.. New Original Download PDF datasheet for TMS320LF2406APZS.pdf |