| Part Number | VF30150C-E3/4W |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 427590 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | VF30150C-E3/4W TO-220.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | VF30150C-E3/4W |
| Datasheet download |
| Part Number | VF30150C-E3/4W |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-220.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-VF30150C-E3/4W |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-VF30150C-E3/4W |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TL432AIDBZRG4 SOT23 New Original Download PDF datasheet for TL432AIDBZRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | X7053L SOP18 New Original Download PDF datasheet for X7053L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XC6206P202MR SOT23 New Original Download PDF datasheet for XC6206P202MR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VNQ810 SOP28 New Original Download PDF datasheet for VNQ810.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XC3S400A-5FTG256C BGA New Original Download PDF datasheet for XC3S400A-5FTG256C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UPD789405AGC-053-8BT TQFP-8.. New Original Download PDF datasheet for UPD789405AGC-053-8BT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLV2772CDGKR MSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for TLV2772CDGKR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VCA2611Y TQFP New Original Download PDF datasheet for VCA2611Y.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TL7700CPWRG4 TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for TL7700CPWRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPS60302DGSR MSOP New Original Download PDF datasheet for TPS60302DGSR.pdf |