| Part Number | VIAC3-1.0AGHZ(133x7.5)1.40V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 623380 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | VIAC3-1.0AGHZ(133x7.5)1.40V BGA New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | VIAC3-1.0AGHZ(133x7.5)1.40V |
| Datasheet download |
| Part Number | VIAC3-1.0AGHZ(133x7.5)1.40V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | BGA |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-VIAC3-1.0AGHZ(133x7.5)1.40V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-VIAC3-1.0AGHZ(133x7.5)1.40V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | UPG2034T5D-E1-A QFN14 New Original Download PDF datasheet for UPG2034T5D-E1-A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UCB1300 QFP44 New Original Download PDF datasheet for UCB1300.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UPC2762T-E3 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for UPC2762T-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UMP1 SOT353 New Original Download PDF datasheet for UMP1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLC2548IPW SOP New Original Download PDF datasheet for TLC2548IPW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VT1705 QFP48 New Original Download PDF datasheet for VT1705.pdf |
|
PART ELECTRONICS | Z84C4208PEC Original Package New Original Download PDF datasheet for Z84C4208PEC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TXS0101DBVRG4 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for TXS0101DBVRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XC5VLX220-1FF1760C BGA New Original Download PDF datasheet for XC5VLX220-1FF1760C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLE4917PB-FREE Original Package New Original Download PDF datasheet for TLE4917PB-FREE.pdf |