| Part Number | VN770K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 150760 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | VN770K SOP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | VN770K |
| Datasheet download |
| Part Number | VN770K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-VN770K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-VN770K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | WP91566L6N330 SOP-16 New Original Download PDF datasheet for WP91566L6N330.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XRFIC08K06R2 SOP16 New Original Download PDF datasheet for XRFIC08K06R2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | US90A-EVK 3-PIN New Original Download PDF datasheet for US90A-EVK.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLP665JF(D4.S.F) DIP New Original Download PDF datasheet for TLP665JF(D4.S.F).pdf |
|
PART ELECTRONICS | XC61GN2702HR QFN New Original Download PDF datasheet for XC61GN2702HR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TXC-04002-BIPL PLCC84 New Original Download PDF datasheet for TXC-04002-BIPL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TCET1114 DIP-4 New Original Download PDF datasheet for TCET1114.pdf |
|
PART ELECTRONICS | V23826-K305-C63 DIP New Original Download PDF datasheet for V23826-K305-C63.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TP13054BB SOP16 New Original Download PDF datasheet for TP13054BB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VH3121 SSOP30 New Original Download PDF datasheet for VH3121.pdf |