| Part Number | VND5050K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 499220 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | VND5050K SSOP24 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | VND5050K |
| Datasheet download |
| Part Number | VND5050K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SSOP24 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-VND5050K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-VND5050K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | UM6264D-70LL DIP28 New Original Download PDF datasheet for UM6264D-70LL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UC3874N-2 DIP18 New Original Download PDF datasheet for UC3874N-2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPS65000RTET WQFN16 New Original Download PDF datasheet for TPS65000RTET.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XC3020-70CQ100M QFP100 New Original Download PDF datasheet for XC3020-70CQ100M.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TS3A5018DR SOIC New Original Download PDF datasheet for TS3A5018DR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XC2C512-7FG324CR02 BGA New Original Download PDF datasheet for XC2C512-7FG324CR02.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TC4422AVOA SOP New Original Download PDF datasheet for TC4422AVOA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLV2450CDBVT SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for TLV2450CDBVT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UMX-NT-044 Original Package New Original Download PDF datasheet for UMX-NT-044.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TDA8579T/N1 SOP8 New Original Download PDF datasheet for TDA8579T/N1.pdf |