| Part Number | VNI4140K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 220030 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | VNI4140K SSOP24 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | VNI4140K |
| Datasheet download |
| Part Number | VNI4140K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SSOP24 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-VNI4140K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-VNI4140K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TC4429VOP 8-Pin .. New Original Download PDF datasheet for TC4429VOP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | WSL2512R270FEA SMD New Original Download PDF datasheet for WSL2512R270FEA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | W79E632A40PL PLCC44 New Original Download PDF datasheet for W79E632A40PL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TMS320DM6444ZWT BGA New Original Download PDF datasheet for TMS320DM6444ZWT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TMP87CK14N-1606 DIP New Original Download PDF datasheet for TMP87CK14N-1606.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLV5614IDR SOP16 New Original Download PDF datasheet for TLV5614IDR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TLV5921DAP Original Package New Original Download PDF datasheet for TLV5921DAP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | WPM2032 SOT-32.. New Original Download PDF datasheet for WPM2032.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TD62652FG SOP New Original Download PDF datasheet for TD62652FG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VI-910102 Original Package New Original Download PDF datasheet for VI-910102.pdf |