| Part Number | VS82C55A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 788580 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | VS82C55A DIP-40 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | VS82C55A |
| Datasheet download |
| Part Number | VS82C55A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP-40 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-VS82C55A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-VS82C55A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | UA9637ACDRG4 SOP8 New Original Download PDF datasheet for UA9637ACDRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TEA1751N1C SOP16 New Original Download PDF datasheet for TEA1751N1C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XPO3383001MT SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for XPO3383001MT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TS822AIL SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for TS822AIL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VJ1210Y224JXAT SMD New Original Download PDF datasheet for VJ1210Y224JXAT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UPC2925T-E2 TO252 New Original Download PDF datasheet for UPC2925T-E2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | UPA2982C DIP New Original Download PDF datasheet for UPA2982C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TFP401APZP.. HTQFP-.. New Original Download PDF datasheet for TFP401APZP...pdf |
|
PART ELECTRONICS | VT233TCX-ADJ-001 BGA New Original Download PDF datasheet for VT233TCX-ADJ-001.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VS-15MQ040N DO-214.. New Original Download PDF datasheet for VS-15MQ040N.pdf |