| Part Number | VSP2272Y/2K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 424720 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | VSP2272Y/2K LQFP-4.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | VSP2272Y/2K |
| Datasheet download |
| Part Number | VSP2272Y/2K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LQFP-4.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-VSP2272Y/2K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-VSP2272Y/2K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | UPD780058GC-089-8BT QFP New Original Download PDF datasheet for UPD780058GC-089-8BT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TMS9914ANL DIP New Original Download PDF datasheet for TMS9914ANL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XC143410GC BGA New Original Download PDF datasheet for XC143410GC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | W220NF75 TO-220.. New Original Download PDF datasheet for W220NF75.pdf |
|
PART ELECTRONICS | Z8622812PSC DIP18 New Original Download PDF datasheet for Z8622812PSC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XC6219F332PR SOT89-.. New Original Download PDF datasheet for XC6219F332PR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TR/0603FA3A N/A New Original Download PDF datasheet for TR/0603FA3A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TE28F800C3BD70 TSSOP New Original Download PDF datasheet for TE28F800C3BD70.pdf |
|
PART ELECTRONICS | X9241AWS SOP/24 New Original Download PDF datasheet for X9241AWS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TS1431CXRF SOT23 New Original Download PDF datasheet for TS1431CXRF.pdf |