| Part Number | VUM85-05A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 896500 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | VUM85-05A Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 5 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | VUM85-05A |
| Datasheet download |
| Part Number | VUM85-05A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-VUM85-05A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-VUM85-05A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TK63118SCL-G SOT235 New Original Download PDF datasheet for TK63118SCL-G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TC7WHU04FU TSSOP New Original Download PDF datasheet for TC7WHU04FU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | XC61CC4002MR SOT-23 New Original Download PDF datasheet for XC61CC4002MR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | VT82885P SOP New Original Download PDF datasheet for VT82885P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TOP247R-TL TO-263.. New Original Download PDF datasheet for TOP247R-TL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | W83787F QFP New Original Download PDF datasheet for W83787F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TPS56300PWP HTSSOP.. New Original Download PDF datasheet for TPS56300PWP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TCC250 QFN New Original Download PDF datasheet for TCC250.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TEF6601T/V2 SOP32 New Original Download PDF datasheet for TEF6601T/V2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | W49F002U-12B DIP New Original Download PDF datasheet for W49F002U-12B.pdf |